The European Anti-Poverty Network
Latvijas PretNabadzības TīklsSestdiena, 2024. gada 2. marts

LV
EN

RU

 
 

EAPN-Latvia - Programmas Latvijas 100-gadei

20.01.2018.
Latvijas 100-gades ieskaņa Varakļānos

Mēs mīlam Latviju! Par to 20. janvārī Varakļānos pārliecinājās katrs no Varakļānu, Madonas, Līvānu un Ērgļu, no Preiļu, Lubānas, Rēzeknes un Viļānu novadu iedzīvotājiem, kurš apmeklēja EAPN-Latvia (Eiropas Pretnabadzības tīkla Latvijas organizācijas) un Varakļānu Pieaugušo attīstības projekta organizēto pasākumu Latvijas 100-gades ieskaņai.

Skaistajā Varakļānu kultūras namā pulcējās 130 Latvijas iedzīvotāji – nevalstisko organizāciju, pašvaldību, izglītības un kultūras iestāžu, uzņēmumu un citi pārstāvji, lai paustu atbalstu savai valstij, pateiktos Pieaugušo attīstības projektam par 10 darba gadiem Staņislavas Počes vadībā, novērtēto nevalstisko organizāciju ieguldījumu cilvēku labklājības stiprināšanā.

EAPN-Latvia veicinātā Latvijas 100-gades atzīmēšana ar pašu resursiem Varakļānos pārauga nozīmīgā pasākumā, kurā vienlīdz aktīvi iesaistījās latvieši, krievi, ukraiņi, baltkrievi un citi minēto novadu iedzīvotāji. Varakļānu novada pašvaldības priekšsēdētājs Māris Justs veltīja daudz labu vārdu nevalstiskajām organizācijām, kas palīdz novadam attīstīties. Modras Vilkaušas vadītajā programmā dalībnieki – lieli un mazi – ar dziesmām un dejām pauda savu mīlestību pret Latvijas valsti un cilvēkiem, kuri to uztur. Cilvēku nesavtību apliecināja ziedu „kalni”, skaistās, vērtīgās un interesantās dāvanas, kā arī garšīgie „groziņi”, kas viss bija noformēts mums pazīstamajā sarkanbaltsarkanajā krāsā un latviskajos simbolos.

Viesu delegācija no Rīgas – Laila Balga un Lelde Cālīte, EAPN-Latvia valdes pārstāves, Iveta Valeine, Garkalnes sieviešu biedrības "Mūsmājas" valdes priekšsēdētāja, Jānis Stjadja, Dobeles invalīdu biedrības pārstāvis, un Māris Graudiņš, partijas "Progresīvie" priekšsēdētājs, aicināja pasākuma dalībniekus atbalstīt tādu politiku un tādas organizācijas, kuras darbojas labklājīgas un izglītību veicinošas valsts attīstības labā.
 

SĀKUMS

PAR MUMS

EAPN-Latvia izdevumi

STRATĒĢIJAS PLATFORMA

European Minimum
Income Network


Latvijas NVO
fonda projekti


RĪGAS DOMES PROJEKTI
 
PROJEKTI

BALTIC PROJECT 4
BALTIC PROJECT 3
BALTIC PROJECT 2
BALTIC PROJECT

NORDPLUS 2019-2022
NORDPLUS preparatory 2019

ERASMUS+ Small-scale Partnership

2022-2023

ERASMUS+ Strategic Partnerships
2020-2023

ERASMUS+ SMES-Europa
2022-2024

ERASMUS AKREDITĀCIJA
2022-2027

PASĀKUMI ĀRVALSTĪS

People Experiencing Poverty


PASĀKUMI LATVIJĀ


FONDS LAIKaMETS


Programmas
Latvijas 100-gadei

 

 
 
eapn.lv 2014-2024 © EAPN-Latvia
-

tālrunis +371 22311545, e-pasts: info[at]eapn.lv