The European Anti-Poverty Network
Latvijas PretNabadzības TīklsTrešdiena, 2019. gada 13. novembris

LV
EN

RU

 
 

 EMIN 2 - Pasākumi Latvijā - Rīga. EMIN autobuss.

  

08.06.2018.
Eiropas Autobusa akcija Rīgā turpinās

2018. gada 8. jūnijā Rīgas Centrālās stacijas laukumā EAPN-Latvia pārstāvji Laila Balga, Elīna Ālere-Fogele, Inna Šumanska, Vija Ahunzjanova, Ilga Liepiņa, Jānis Stjadja un Jānis Ielītis kopā ar Eiropas pārstāvjiem Fintan Farrell un Onyadon Alias no Beļģijas, Juha Salden un Jouni Kylmala no Somijas, Jo Bothmer un Tou-Latu no Nīderlandes un Mary Doheny no Īrijas laikā no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 diskutēja ar Rīgas iedzīvotājiem.

7. un 8. jūnijā pēc EAPN-Latvia aicinājuma vairāk nekā 350 iedzīvotāji parakstīja petīciju iesniegšanai Eiropas Parlamentam, Eiropas Komisijai un citām ES lēmējinstitūcijām attiecībā uz garantēto minimālo ienākumu.

8. jūnijā ar Eiropas pārstāvjiem un EAPN-Latvia dalībniekiem tikās, petīciju parakstīja un parakstu uz Autobusa atstāja arī Andrejs Mamikins, Eiropas Parlamenta deputāts no Latvijas, un Agnese Dagile, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomikas padomniece.

Eiropas Autobusu uz Latviju atveda vadītājs Marsels. Plašo pasākumu Rīgā EAPN-Latvia noorganizēja ar Tirdzniecības centra "Origo", Rīgas domes un Rīgas pilsētas Austrumu izpilddirekcijas atbalstu. Eiropas Autobusu divas diennaktis apsargāja SIA "Faraons" darbinieki, simboliskos kreklus sagatavoja SIA "Biznesa reklāma", transportu nodrošināja SIA "Rober", viesi tika izmitināti Hotel DODO vienvietīgajos numuriņos.

Informācija par EMIN akciju Rīgā plaši tika atspoguļota LTV, LNT, radio, sociālajos medijos un presē.
  

SĀKUMS

PAR MUMS

STRATĒĢIJAS PLATFORMA

VALDES SĒDES un SANĀKSMES

INTEREŠU AIZSTĀVĪBA

EMIN

EMIN 2

LATVIJAS NVO
FONDA PROJEKTI

RĪGAS DOMES PROJEKTI

PROJEKTI

BALTIC PROJECT

BALTIC PROJECT 2

NORDPLUS


PASĀKUMI ĀRVALSTĪS

People Experiencing Poverty


PASĀKUMI LATVIJĀ


FONDS LAIKaMETS


Programmas
Latvijas 100-gadei

 

 
 
eapn.lv 2014-2019 © EAPN-Latvia
-

tālrunis +371 22311545, e-pasts: info[at]eapn.lv