The European Anti-Poverty Network
Latvijas PretNabadzības TīklsPiektdiena, 2020. gada 4. decembris

LV
EN

RU

 
 

<<< PASĀKUMI LATVIJĀ - Par partnerību

Saeimas un NVO forums "10 gadi kopš Saeimas deklarācijas par pilsoniskās sabiedrības attīstību Latvijā un sadarbību ar NVO" 10.06.2016.

   2016. gada 10. jūnijā Rīgā, LR Saeimas namā noritēja Saeimas un NVO forums "10 gadi kopš Saeimas deklarācijas par pilsoniskās sabiedrības attīstību Latvijā un sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām". Forumu atklāja un noslēdza Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, forumu vadīja Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Rasma Pīpiķe. Foruma laikā noritēja četras darba sesijas: Drošība, Laba pārvaldība, Jaunatne - tagad un Nākamie desmit gadi - valsts un NVO sadarbība.

   Ievērojamākā daļa EAPN-Latvia dalīborganizāciju un partneru pārstāvju - Laila Balga, Bruno Barons, Andris Bērziņš, Valda Stadgale, Staņislava Poče, Marija Sčucka, Juris Dzelme un Vija Ahunzjanova - piedalījās darba sesijā par labu pārvaldību, kuru vadīja Saeimas deputāts Sergejs Dolgopolovs un Sabiedrības par atklātību Delna jurists Gundars Jankovs. Vēl forumā EAPN-Latvia intereses pārstāvēja , Daiga Eiduka, Viktors Stefanovičs u.c. līderi no partnerorganizācijām.- - -

Facebook: facebook.com/laila.balga
 

SĀKUMS

PAR MUMS

STRATĒĢIJAS PLATFORMA

VALDES SĒDES un SANĀKSMES

European Minimum
Income Network


Latvijas NVO
fonda projekti


RĪGAS DOMES PROJEKTI
 
PROJEKTI

BALTIC PROJECT 4
BALTIC PROJECT 3
BALTIC PROJECT 2
BALTIC PROJECT

NORDPLUS
NORDPLUS PREPARATORY

ERASMUS+ Strategic Partnerships

PASĀKUMI ĀRVALSTĪS

People Experiencing Poverty


PASĀKUMI LATVIJĀ


FONDS LAIKaMETS


Programmas
Latvijas 100-gadei

 

 
 
eapn.lv 2014-2020 © EAPN-Latvia
-

tālrunis +371 22311545, e-pasts: info[at]eapn.lv