The European Anti-Poverty Network
Latvijas PretNabadzības TīklsOtrdiena, 2021. gada 19. oktobris

LV
EN

RU

 
 

EAPN-Latvia - Pasākumi LatvijāPar sociālo taisnīgumu

     

02.03.2020. Rīga.
Debates par Eiropas Savienības sociālo un nodarbinātības politiku

2020. gada 2. martā Eiropas Parlamenta Informācijas birojā EAPN-Latvia dalīborganizāciju pārstāvji: Valdes locekļi Laila Balga, Elīna Ālere-Fogele un Jānis Stjadja, un dalīborganizāciju pārstāvji Ilga Liepiņa (Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrība), Aigars Šveicers (Latvijas Juristu apvienība), Baiba Svetlana Rozenberga (Rīgas aktīvo senioru alianse), Dace Paegle (Latvijas Bērnu forums), Dzintra Ziemele, Iveta Šalve un Janīna Daha (Tautas palīdzības fonds) piedalījās debatēs ar Eiropas Parlamenta deputāti no Latvijas Tatjanu Ždanoku par ES sociālo un nodarbinātības politiku, minimālo ienākumu līmeņa veidošanas procesu un Brexit.

EP deputāte Tatjana Ždanoka uzklausīja EAPN-Latvia, LDDK, Labklājības ministrijas, Rīgas Stradiņa universitātes un arodbiedrību pārstāvju viedokļus un aicināja aktīvāk ietekmēt Eiropas Parlamenta lēmumus, nosūtot savas nostādnes atbilstošajām iestādēm. Saruna ar EAPN-Latvia ekspertiem turpinājās arī pie kafijas tases un ar vizītkaršu apmaiņu, un kopīgu nofotografēšanos.

EP deputāte Tatjana Ždanoka ir Zaļo un Eiropas Brīvās apvienības grupas deputāte, Nodarbinātības un sociālo lietu komitejas locekle un Lūgumrakstu komitejas priekšsēdētāja vietniece.

Debates organizēja un vadīja Eiropas Parlamenta Informācijas birojs (vadītāja Marta Rībele) apaļā galda debašu cikla "Labāk kopā" ietvaros.
 

SĀKUMS

PAR MUMS

EAPN-Latvia izdevumi

STRATĒĢIJAS PLATFORMA

VALDES SĒDES un SANĀKSMES

European Minimum
Income Network


Latvijas NVO
fonda projekti


RĪGAS DOMES PROJEKTI
 
PROJEKTI

BALTIC PROJECT 4
BALTIC PROJECT 3
BALTIC PROJECT 2
BALTIC PROJECT

NORDPLUS
NORDPLUS PREPARATORY

ERASMUS+ Strategic Partnerships

PASĀKUMI ĀRVALSTĪS

People Experiencing Poverty


PASĀKUMI LATVIJĀ


FONDS LAIKaMETS


Programmas
Latvijas 100-gadei

 

 
 
eapn.lv 2014-2021 © EAPN-Latvia
-

tālrunis +371 22311545, e-pasts: info[at]eapn.lv